Människorna

Vi vill möjliggöra en hållbar framtid för vår planet genom att främja användningen av återanvända bildelar, både som reservdelar och vid nytillverkning.

Det är vår vision, tillsammans arbetar vi alla på Autocirc för att förverkliga den. Inte minst genomsyrar den det arbete som sker i ledningsgrupp och styrelse.

Möt människorna som arbetar här.

Tillsammans med kunder, partners och investerare skapar vi en betydande och positiv inverkan på miljön. Har du frågor, funderingar eller ärenden att diskutera? Nedan har vi samlat de uppgifter du behöver för att komma i kontakt med rätt person. Trevligt att träffas!

Johan Livered

VD

johan.livered@autocirc.com

Jennica Thorin

Operativ chef

jennica.thorin@autocirc.com

Johan Rafstedt

Ekonomichef

johan.rafstedt@autocirc.com

Hanna Wadsten

Kvalitet & Hållbarhetschef

hanna.wadsten@autocirc.com

Lars Nyberg

Marknadschef

lars.nyberg@autocirc.com

Mattias Pettersson

Förvärv

mattias.pettersson@autocirc.com

Krister Björling

Förvärvsanalytiker

krister.bjorling@autocirc.com

Jennifer Klingberg

Administratör

jennifer.klingberg@autocirc.com

Osäker på vem
du ska kontakta?

Skriv till oss här, så ser vi till att ditt ärende hamnar i rätt händer.